Recenzie

Ak chcete pridať nový príspevok stlačte:

Všetky údaje sú povinné

Práce na byte

Firma nam zabezpecovala murarske prace - sietkovanie, stierky, pokladanie dlazby vo vacsom byte. Od zaciatku spoluprace vyborna komunikacia s p. Hrabovskym, dohodnute terminy vzdy platili, profesionalny pristup ako aj samotna praca. Sme velmi spokojni. Odporucam.

Pridal Monika, 11.01.2021

Feedback

Pri vybere spolocnosti na zateplenie mojho domu som mal obrovske stastie. Pan Hrabovsky a jeho kolegovia odviedli profesionalnu pracu a isli nad ocakavania v rieseni akychkolvek problemov. Maximalne odporucam. Spokojny zakaznik

Pridal Vendelin , 05.01.2021

Fasáda domu

Veľká spokojnosť s touto firmou. Robili nám fasádnu omietku, veľmi ochotní chlapi, serióznosť, dobre odvedená práca. Určite odporúčam.

Pridal Peter, 18.11.2020

prerábka kúpeľne

mali sme veľmi šťastnú ruku pri výbere firmy na prerábku kúpeľne, hľadali sme niekoho, kto urobí aj elektrikárske, vodoinštalačné a kúrenárske práce zároveň s obkladaním, dláždením. Za chodu riešili problémy ak sa nejaké vyskytli, vždy sme sa vedeli dohodnúť čo a ako to bude lepšie, krajšie...v neposlednom rade celkom dobre znášali prítomnosť a pripomienky, požiadavky gazdinej (čiže mňa =) ) no a tak máme kúpeľňu akú sme si vysnívali,kvalitne a pekne urobenú vďaka tejto firme. určite odporúčam...

Pridal beata, 04.11.2020

Vodoinstalacne práce v reštaurácii

V prvom rade je to firma na úrovni , perfektné jednanie, promptne vyriešený problém . Splnený termín prác aj ukončenie prác.Za nás veľká spokojnosť odporúčame a určite služby ešte využijeme do budúcnosti.

Pridal Tomáš, 05.11.2019

Rekonstrukcia kupelne,kuchyne a chodby

V lete 2019 mi firma MIHRAB rekonstruovala kupelnu,kuchynu a chodbu. Jadro sa murovalo,v kuchyny a chodbe boli robene stavebne a elektricke prace. S pracou som nadmieru spokojna, splnili do bodky moje poziadavky a preto mam teraz moju kupelnu snov!

Pridal Katarina Fabeyova, 01.10.2019

Odporúčame

Prácu majú skvelú,sme veľmi spokojní.Na pána Hrabovského sa dá 100 percentne spoľahnúť.Určite môžem len odporučiť.

Pridal Libuša , 22.03.2019

kúpelka

Firma MIHRAB spol s.r.o mi robila rekonštrukciu kúpelky v rodinnom dome.Som nadmieru spokojná s prácou..dodržaním termínu..a zodpovedným prístupom.Firmu MIHRAB spol s.r.o vrelo odporúčam NEOBANUJETE

Pridal Anna, 18.03.2019

Prerabka bytu

Pracovnikov mozem len odporučiť. S manželkou sme boli velmi spokojní s kompletnou prerabkou bytu.

Pridal Jozef , 15.03.2019

rekonštrukcia kúpeľne

Týmto sa chcem podakovať p. Hrabovskému za odvedenú prácu pri rekonštrukcii našej kúpeľne. Prácu odviedli na vysokej úrovni, dodržali termíny. Bol som veľmi spokojní.

Pridal MICHAL PASTUCHA, 14.03.2019

Spokojnosť

S pánom Michalom mám už viac skúseností. Robili mi práce okolo domu-betónový plot, obkladali sokel kameňom, schody, dlažby.. Práca na úrovni, dá sa na nich spoľahnúť.

Pridal J. Peter, 14.03.2019